Tarasovsky Bucha

Бучанська міськрада витратила на оздоровлення дітей понад 4 млн грн

Переглядів: 26Коментарі: 0
Новини регіону
Бучанська міськрада витратила на оздоровлення дітей понад 4 млн грн

Бучанський міський голова Анатолій Федорук повідомив, що цього року з бюджету громади було витрачено більше 4 млн грн на оздоровлення дітей.

«Уже завтра шкільний дзвінок покличе дітей до школи. Три місяці літніх канікул залишаться у спогадах. Якими були вони для школярів Бучанської громади?
Для 695 дітей пільгових категорій вони запам’ятаються цікавими і корисними поїздками до моря і у гори на відпочинок і оздоровлення.
Сонце, морське повітря, цікаве дозвілля – це все «привезли» у спогадах із дитячого оздоровчого табору «Веселка», що у Скадовську та «Морської хвилі», що зустрічав дітей у Рибаковці. Всього на Чорному морі оздоровилося 277 дітей.
Морський маршрут оздоровлення також пролягав і на Азовське море у дитячий оздоровчий табір «Лазурна райдуга» у Кирилівку та «Гренаду», що у Стрілковому: сюди було закуплено 180 путівок.
Дитячі оздоровчі заклади «Карпатські зорі» та «Едельвейс» охопили цікавим відпочинком 238 дітей, які були учасниками підкорення вершин, походів до водоспадів, розпалювання ватри.
У нинішньому році із місцевого бюджету на оздоровлення дітей громади було виділено більше 4 мільйонів гривень», - написав мер у своєму фейсбуці.
Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.