Tarasovsky Bucha

Бучанці скаржаться на водіїв, технічний стан маршруток та відсутність окремої колії для них

Переглядів: 33Коментарі: 0
Новини регіону
Бучанці скаржаться на водіїв, технічний стан маршруток та відсутність окремої колії для них

У мережі фейсбук все частіше з’являються скарги від мешканців Бучанської громади на технічний стан машин та роботу водіїїв, які працюють на бучанських маршрутах. Вчора в маршрутці №381 під часу руху на задніх дверях розлетілося скло.

«Сувора маршрутка 381. Водій об'їжджав затор на ЛБ узбіччям і зніс якийсь знак. Скло відразу пішло павутинням. Його попередили, щоб він не відкривав задні двері – інакше воно може посипатися. Але його це не зупинило) він відкрив задні двері на зупинці. І потім під час їзди воно почало все висипатися всередину маршрутки», - зазначено в повідомленні «Буча – найкраще місто».

У своєму коментарі Галина Соседко звернулася до Бучанської міської ради з проханням провести роз’яснювальну роботу з керівництвом перевізника.

«Учора теж водій так зробив - по узбіччю об’їжджав затор, що це за тема пішла у водіїв, - це порушення правил безпеки, як з цим боротися, писати у Бучанську міську раду. Треба провести роз’яснювальну роботу з керівниками перевізника. До кого звертатися? Що це за вирішення питання скупчень і заторів? Це з складання аварійної ситуації і ризик життям пасажирів!», - написала Галина.

Бучанці також нарікають на відсутність окремої колії для маршрутних таксі.

«Водії маршруток вимушено їздять по узбіччю, графіка дотримуватися повинні, окремої смуги для автобусів немає, коли в заторах затримуються - пасажири розірвати готові, звинувачують що невчасно приїхала маршрутка», - написала Тетяна Агажанова.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.