Tarasovsky Bucha

Буча підтримала ініціативу Уряду про зниження тарифів на тепло

Переглядів: 541Коментарі: 0
Новини регіону
Буча підтримала ініціативу Уряду про зниження тарифів на тепло

Місто Буча стало одним з 20-ти міст, які підтримали ініціативу Уряду про зниження тарифів на тепло. Про це на своїй сторінці у Facebook під Новий рік повідомив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук, він назвав перегляд місцевою владою тарифів для населення «серйозною перемогою».

"До урядової ініціативи по зниженню тарифів на тепло вже долучились 20 українських міст — Луцьк, Дніпро, Маріуполь, Житомир, Кривий Ріг, Біла Церква, Буча, Обухів, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Київ.

Це означає, що місцева влада вже ухвалила рішення про коригування тарифів на тепло. Тобто жителі цих міст отримають зменшену комунальну платіжку за тепло!

Люди мають відчути зміни на краще не через 3-5 років, а вже зараз. Закликаю інші міста приєднуватись до своїх колег та оперативно зробити все, щоб сума в платіжці у людей була меншою вже з січня 2020 року" - написав очільник Кабміну.

Також прем’єр закликав інші міста приєднуватись до ініціативи та оперативно зробити все, щоб сума в платіжках була меншою вже з січня 2020 року.

Нагадаємо, 26 грудня Кабінет міністрів оприлюднив постанову, що дозволяє теплопостачальникам перераховувати платіжки у випадку зниження ціни на газ порівняно з уже закладеною у тарифі. За словами Прем'єр-міністра, рішення уряду дозволяє зменшити суму в платіжці за тепло до 30%.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.