Tarasovsky Bucha

Буча. Берлін. Перемога!

Переглядів: 130Коментарі: 0
Новини регіону
Буча. Берлін. Перемога!

Буквально ще нещодавно пролетів вулицями міста Бучанський напівмарафон на роликових ковзанах. Це була своєрідна перевірка готовності до Берлінського марафону, який став підсумковим закриттям сезону, Кубок світу WIC.

В рамках цього змагання були дитячі забіги на роликах на різні дистанції: Ткаченко Трофим (м.Буча), здобув 1 місце серед хлопців 2009-2011 р. н. на дистанції 1км. (з чим його вітає наша редакція).

Також, повернувся додому зі своїм особистим рекордом директор ролер-клубу «Колесо» Денис Тулянкін: на дистанції 42 км він посів 29 місце в своїй віковій категорії. Особистий час — 01:33:48. (рекорд цієї дистанції при таких дощових умовах 01:10:33). Досить непоганий результат і ми також вітаємо Дениса з таким рекордом!

Бажаємо успіхів, подальших перемог і нових досягнень.

Берлінський марафон (нім. Berlin-Marathon, повна офіційна назва BMW Berlin-Marathon) — один з найпрестижніших марафонських забігів у світі, який входить у шістку World Marathon Majors.

Марафон традиційно проводиться в Берліні (Німеччина) в останні суботу та неділю вересня. Організаторами є спортивний клуб SCC EVENTS GmbH.

У суботу проводиться марафон на роликових ковзанах і дитячий марафон (42,195 км). Головна дисципліна (марафонська дистанція для бігу, спортивної ходьби та їзди на інвалідних візках) проходить в неділю.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.