Tarasovsky Bucha

Авіазавод «Антонов» святкує 100-річчя

Переглядів: 223Коментарі: 0
Новини Тарасівського району
Авіазавод «Антонов» святкує 100-річчя

Сьогодні, 9 вересня, авіазавод «Антонов» святкує перше 100-річчя. Саме в цей день у 1920 році було створено «Київський державний авіазавод № 12». На офіційній фейсбук сторінці розміщено відео про історію заводу.

Київський авіаційний завод можна вважати засновником цивільної авіаційної промисловості всієї України, адже тут був побудований перший в країні пасажирський літак - чотиримісний К-1.

Назва заводу неодноразово змінювалася: "Ремвоздух-6", "Завод № 43", "Завод № 473", "Київський авіаційний завод", "Київське авіаційне виробниче об'єднання", "Авіант" та інші.

Антонову є чим пишатися, бо найбільший транспортний літак у світі "Мрія" зібрали саме тут. До речі, літак «Мрія» внесений до Книги рекордів Гіннеса, і саме він доставляв в Україну під час пандемії Covid-19 рекордну кількість дезінфекторів, масок та різних медичних засобів.

Крім того, завод випустив ще одного гіганта – "Руслан". На їхньому рахунку близько 300 світових рекордів. Загалом, металеві діти "Антонова" встановили більше 500 рекордів.

Також завод запускає серійне виробництво літака "Ан-178". Це перший серійний літак, який буде складатися за відсутності російських деталей. Такий вже замовив уряд Перу для національної поліції.

Тому і ми вітаємо всіх працівників заводу з їхнім святом!

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.