Tarasovsky Bucha

Арт-студія з малювання та декупажу запрошує на заняття

Переглядів: 98Коментарі: 0
Новини регіону
Арт-студія з малювання та декупажу запрошує на заняття

Друзі, вже на цьому тижні зустрічатимемо перший день весни! Ця пора року, мабуть, найромантичніша з усіх і надихає на те, щоб творити щось красиве і незвичне.

Мистецтво малювання завжди ставало у нагоді, коли хотілося проявити свої творчі навички. Адже де, як не у живописі можна дати таку волю фантазії і не боятися, що щось не вийде, всім відомо, що художник може собі дозволити собі уявити і написати будь-що, оскільки «він так бачить».

А ви знаєте, що в нашому місті працює професійна художниця-графік Юлія Мандибура? Вона відкрила власну арт-студію “Jools” на вул. Шевченка, 48Б, і запрошує дітей та дорослих на заняття з малювання та декупажу. Тут ви зможете навчитись малювати у різних жанрах та оволодіти мистецтвом розпису на склі. Також тут можна вдосконалити свої вміння: Юлія ще й допомагає готуватися до вступу у вищі навчальні заклади для тим, хто мріє і планує стати професійними майстрами живопису. Вартість години заняття – 100 грн.

Докладніше – запитуйте у самої художниці за телефоном 093 590 32 91.

А якщо буде бажання поділитися своїми малюнками із широким загалом – надсилайте фото ваших робіт нам, ми будемо раді дізнатися про ваші досягнення і розповісти про них нашій громаді!

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.