Tarasovsky Bucha

Анатолій Федорук з депутатом облради обстежили водойми в бучанських селах. Фото

Переглядів: 37Коментарі: 0
Новини регіону
Анатолій Федорук з депутатом облради обстежили водойми в бучанських селах. Фото

Бучанський міський голова Анатолій Федорук та депутат Київської облради Вадим Геращенко взяли участь у роботі комісії для обстеження стану бучанських водойм. Про це повідомив Геращенко на своїй сторінці у фейсбуці.

«Сьогодні, як обласний депутат, ініціював приїзд до Бучанської громади Тимчасової контрольної комісії Київської обласної ради з питань перевірки екологічного стану водних об’єктів Київщини.
У ході роботи були обстежені чотири об'єкти громади, про проблеми та перспективи яких розповів міський голова Анатолій Федорук», - зазначив Геращенко та розповів про природні об’єкти, які відвідала комісія:

- очисні споруди в с. Гаврилівка. Об’єкт належить ТОВ «Комплекс Агромарс», який не має змоги його утримувати та має великі борги перед компанією ДТЕК. Наразі перед громадою стоїть питання передачі та можливості утримання цих споруд, а також реконструкції інших очисних споруд, що знаходяться поруч.

- Це озеро в с.Вороньківка. Даний водний об’єкт потребує проведення заходів щодо “оздоровлення” його екологічного стану, а також очищення.

- Водойми в с. Мироцьке, які є локаціями концепції зеленого туризму Бучанської громади, з перспективами розвитку якої усіх детально ознайомив Анатолій Федорук

- озеро в смт. Ворзель. Вказаний об’єкт міліє, потребує розчистки та укріплення берегів. Потрібні серйозні реанімаційні заходи.

«Усі проблеми та побажання Бучанської громади щодо покращення ситуації з водними об’єктами були зафіксовані Комісією та взяті в роботу.
Наступний етап – напрацювання членами комісії пропозицій до Київської обласної ради щодо можливих шляхів фінансування для проведення необхідних робіт із вказаних проблем.
Як депутат Київської обласної ради, беру ці питання на контроль та активно сприятиму їх вирішенню», - зазначив Вадим Геращенко.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.