Tarasovsky Bucha

Мер Бучі Анатолій Федорук прозвітував про результати роботи у 2019 році

Переглядів: 296Коментарі: 0
Новини регіону
Мер Бучі Анатолій Федорук прозвітував про результати роботи у 2019 році

Головна мета – забезпечити максимально комфортне середовище для жителів Бучі і прилеглих селищ: мер Анатолій Федорук прозвітував про результати роботи у 2019 році.

22 лютого відбулася зустріч мера міста Буча Анатолія Федорука з громадськістю Бучанської ОТГ, на якій міський голова прозвітував про успіхи та цілі нашої громади у 2019-2020 рр. Основний меседж очільника нашого міста був такий: громада Бучі стрімко зростає та розвивається, а наш регіон стає все більш привабливим для вітчизняних та закордонних інвесторів. На зустрічі було чимало громадських активістів, представників бізнесу, культури і освіти, приміщення кінотеатру «Акваріус» місткістю близько 300 місць, ледве вмістило всіх охочих жителів регіону дізнатися про розвиток і плани розбудови міста.

На початку заходу міський голова відзначив подяками вчителів, спортсменів, працівників культури, бізнесу у співпраці з владою, тобто тих, хто на своєму робочому місці створює позитивний імідж нашої громади. Зокрема, згідно з указом Президента України Володимира Зеленського, було відзначено високою державною відзнакою «Заслужений будівельник України» виконавчого директора АТ «ПТЕМ» та члена виконавчого комітета Бучанської міської ради Павла Цирульнікова.

Звітуючи перед громадою, мер Анатолій Федорук докладно проаналізував статистику розвитку регіону. Не оминув увагою він і перепони, які виникають на цьому шляху, зокрема, він пояснив причини непорозуміння між владою та громадянами стосовно виділення «890 Га під забудову», що за його словами, не відповідає дійсності.

Особливо очільник БМР наголосив на тому, що нині, зростаючи і розвиваючись, Бучанська Об’єднана територіальна громада та місцевість нашого регіону набуває все більшої інвестиційної привабливості. Як наголосив мер міста, минулого року вдалося досягти значних успіхів у багатьох важливих питаннях економічного, соціально-культурного, побутового життя мешканців.

Як було наголошено на початку виступу, 2019-й рік - став для Бучі «Роком освіти». З огляду на це, протягом року увага місцевої влади приділялася саме вирішенню питань освіти. Зокрема, як відомо, протягом останніх кількох років наше місто почало активне будівництво житлових комплексів, тобто виникли проблеми з розміщення зростаючої кількості школярів. Як розповів Анатолій Федорук, нині реалізація проєкту побудови нової школи-гімназії по вулиці Вишневій на 14 класів - вже на завершальній стадії, тож школа має відкритися вже наприкінці цього року.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.