Tarasovsky Bucha

Архивы

Ексміністр інфраструктури розказав про те, що чекає українців цієї зими. Відео

Володимир Омелян, міністр інфраструктури України у 2016-2019 рр. розказав про існуючі проблеми енергетичого сектору, з якими стикнулася зараз країна.

Читати

ЗМІ спростовують провладні фейки проти Порошенка

Телеканал «Прямий» розмістив сюжет про те, як влада веде боротьбу з політичними опонентами, використовуючи неправдиві історії. Найбільше фейків дістається лідеру української опозиції Петру Порошенку.

Читати

1,5 млрд доларів за 8 місяців. Підприємці Київщини стали лідерами по обсягу експорту

Департамент економіки та цифровізації Київської обласної державної адміністрації повідомив, що за 8 місяців 2021 року підприємства Київщини підняли обсяг експорту на 20,9% (у порівнянні з відповідним періодом 2020 року).

Читати

#небудьбайдужим: бучанці збирають кошти на медичне обладнання для дитячого будинку у Ворзелі

Керівниця Київського міського будинку дитини ім. М. М. Городецького, який розташований у Ворзелі, повідомила про те, що заклад потребує спеціального медичного обладнання – монітора пацієнта для щоденного обстеження дітей з генетичними патологіями та важкими захворюваннями.

Читати

У Ворзелі побудують два нові водогони

На минулій сесії Бучанської міської ради, яка відбулася 13 жовтня, депутати внесли зміни до бюджету та виділили фінансуання на ремонт та будівництво мереж водопостачання у смт. Ворзель.

Читати