Tarasovsky Bucha

Архивы

Бучанська міськрада витратила на оздоровлення дітей понад 4 млн грн

Бучанський міський голова Анатолій Федорук повідомив, що цього року з бюджету громади було витрачено більше 4 млн грн на оздоровлення дітей.

Читати

Школярі Київщини висядять 23 тисячі дерев

Губернатор Київщини Василь Володін повідомив про екологічну акцію на території Київської області. Впродовж вересня школярі Київщини посадять на території своєї школи або населеного пункту 23 тис плодових або декоративних дерев.

Читати

Бучанська міськрада внесла доповнення в Програму соціально-економічного розвитку

На минулій сесії Бучанської міської ради були прийняті доповнення та зміни до Програми соціально-економічного розвитку Бучанської міської територіальної громади на 2021-2023 рр. Зокрема, виділені кошти на організацію благоустрою населених пунктів, покращення послуг ЖКГ та створення умов для навчальних закладів.

Читати

Бучанська міська рада отримає 6,5 млн грн з держбюджету на облаштування зон відпочинку

Із державного бюджету України Бучанська міська рада отримає 6,5 млн грн на будівництво двох зон відпочинку на території громади. Рішення про отримання коштів було прийнято на сесії Бучанської міської ради 26 серпня.

Читати

Підприємці Бучанського району – лідери зі сплати ПДВ на Київщині

З початку року бізнес Київщини сплатив до держбюджету 4,7 млрд грн ПДВ. Це на 690 млн грн (17%) більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомляє Киеввласть.

Читати

День Незалежності України у Бучі -2021. Відео- та фоторепортаж

23 серпня, у День державного прапора України, в Бучі відбулося святкування 30-річчя Незалежності України за підтримки депутата Бучанської міськради, голови Бучанської міської організації Політичної партії «Європейська Солідарність» Юрія Рибальченка.

Читати

Цих вихідних пройдуть свята у двох селах Бучанської громади

Бучанська міська рада повідомляє, що 28 серпня, у суботу, відбудеться святкування Дня села Бабинці, а в неділю 29 серпня – День села Раківка.

Читати