Tarasovsky Bucha

Архивы

У Бучі відкриють «Академію спорту» за 118 млн грн. Фото

До Дня Незалежності у Бучі планується відкрити багатофункціональний спортивний комплекс «Академія спорту». Будівельні роботи - вже на завершальному етапі, - повідомляє прес-служба Бучанської міської ради.

Читати

Ірпіньводоканал побудує нову станцію очищення води на Тарасівській у Бучі

До кінця року КП «Ірпіньводоканал» планує запроектувати та побудувати нову станцію знезалізнення та очищення води по вулиці Тарасівській у Бучі. Також у планах - новий водозабір по вул. Лесі Українки в смт Ворзель та ще низка заходів по підвищенню якості водопостачання на території Бучанської громади.

Читати

Українці вимагають від влади звільнити бойового генерала Павловського

Українські патріоти, політики і небайдужі громадяни вимагають припинити безпідставне судилище над бойовим генералом Ігорем Павловським.

Читати

Сесія Бучанської міськради 29 липня. Основні рішення

Депутат Бучанської міської ради, голова «Європейської Солідарності» Бучанської ОТГ Юрій Рибальченко повідомив про основні рішення, які були прийняті сьогодні на сесії.

Читати

У Бучі триває сесія міської ради. Фото

Сьогодні з 10.00 триває сесія Бучанської міської ради. Депутати затвердили порядок денний з 186 питаннями. Серед них - рішення соціально-економічного спрямування, зміни до бюджету, питання оренди комунального майна та земельних відносин.

Читати