Tarasovsky Bucha

Архивы

Послаблення карантину у Бучі: коли відкриють стадіони, садочки та церкви

Вчора, 26 травня відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бучанської міської ради. Нараду проводив перший заступник Бучанського міського голови Тарас Шаправський.

Читати

В Бучі 28 травня відбудеться «День донора»

У четвер 28 травня з 9:00 до 12:00 в приміщенні амбулаторії №2, Бучанського центру первинної медико-санітарної допомоги, за адресою: м.Буча, вул. Польова 21/10 буде відбуватись збір крові.

Читати

До кінця травня в Ірпені відкриють нову амбулаторію

Перший заступник міського голови Олександр Маркушин повідомив про відкриття ще однієї амбулаторії, по вулиці Ветеранів Афганістану 18а. Він зауважив, що відкриття заплановано на кінець травня. Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбук.

Читати

Незабаром відриють МакДональдз у Бучі

В центрі міста, біля стадіону Ювілейний, розпочалось будівництво ресторану швидкого харчування МакДональдз. Відкрити заклад обіцяють до кінця 2020 року. Ця інформація вже з’явилась на сайті Бучанської міської ради.

Читати

Карантин з користю. Як знімали короткометражний фільм «Думки»

Під час карантину молодь Бучі не гаяла часу, а зняла актуальний короткометражний фільм «Думки». Автором ідеї є Даниїл Мануша, який організовував процес зйомок, писав та корегував сценарій, і власне був головним актором у цьому фільмі.

Читати