Tarasovsky Bucha

Архивы

Розклад кіносеансів на 23-29 січня в кінотеатрі CineMAX

Де ж іще в зимову пору можна зігрітися та цікаво провести час? Звичайно ж, в кінотеатрі! Тож, дорогі друзі, тримайте розклад сеансів в CineMAX («Акваріус») на цей та наступний тижні:

Читати

Бучанець поїде до Антарктиди у складі наймолодшої української експедиції

Конкурсна комісія визначила склад 25-ої української антарктичної експедиції (УАЕ). До її складу увійшов наш земляк 35-річний бучанець Євгеній Прокопчук, який працюватиме там системним адміністратором зв’язку, про це повідомили на порталі видання «Погляд» з посиланням на Міносвіти.

Читати

Сьогодні в Давосі розпочався Всесвітній економічний форум

Цьогорічна тема «Зацікавлені сторони за згуртований і стійкий мир», - йдеться в інформації на сайті Форуму. Заходи ювілейної 50-й сесії проходитимуть до 24 січня.

Читати

Увага! Тимчасове обмеження руху автотранспорту на станції "Ірпінь"

Стало відомо, що в середу, 22 січня, в Ірпені протягом шести годин буде припинено рух автотранспорту через залізничний переїзд. Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі в.о. Ірпінського міського голови Андрій Літвинов із посиланням на лист Київської дистанції колії регіональної філії «Укрзалізниці».

Читати

В Україні – п’ятий місяць осені: синоптики намагаються заспокоїти аграріїв прогнозами щодо врожаю

Нинішня зима одна з найтепліших за десятиріччя. Як пояснюють метеорологи, температурні рекорди Україна била чи не щодня, загалом такий високий «плюс» не метеорологічні служби не бачили за останні 140 років, відколи почали вести регулярні спостереження та фіксувати температурні показники погоди.

Читати

Готуємося до третього новорічного свята – Водохреща

Розбираймо ялинку, готуймо голодну кутю та гайда в ополонку! Водохреща, Хрещення чи Йордан – народно-релігійне свято, котре православні та греко-католики святкують 19 січня.

Читати