Tarasovsky Bucha

Архивы

У Бучі впроваджують проєкт “Поліцейський офіцер громади”

В Бучі розпочалося впровадження наступного етапу реформи Національної поліції. Його основна мета – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не тільки працюватиме на території цієї громади, але й житиме там, повідомляє інформаційна агенція «Погляд».

Читати

Ірпінським школярам презентували профорієнтаційну платформу

Днями Ірпінський міський центр зайнятості організував для учнівської молоді міста профорієнтаційну зустріч в Університеті Державної фіскальної служби України. Про це повідомили на сторінці центру в Фейсбуці.

Читати

153 мільйони гривень виділено на реконструкцію з добудовою загальноосвітньої школи № 1 в Бучі

Днями відділ освіти Бучанської міської ради оголосив про проведення європейських торгів в електронній системі Prozorro. Основне завдання - створити повноцінне і комфортне освітній простір.

Читати

Сьогодні відбулося перше у 2020 році засідання Бучанської міської ради

Так, під час 73-ї сесії БМР секретар БМР Василь Олексюк доповів про плідну, насичену діяльність ради у 2019 році та довів розроблений календарний план роботи Бучанської міської ради на 2020 рік, який депутати погодили своїм рішенням.

Читати

Кіноафіша на 30.01.-05.02.2020

Кінотеатр, який майже вже став історичною пам’яткою нашого міста CineMAx («Акваріус») в Бучі, поки що закрито, але це не біда! Адже зовсім поруч, а саме у сусідньому місті Ірпінь – працює кінотеатр «Перун» (приміщення знаходяться у ТЦ «Жираф» і Екомаркет).

Читати

Не нехтуйте безпекою на дорозі, особливо взимку

Незважаючи на щоденні попередження рятувальних служб і поліції, на жаль, громадян и продовжують нехтувати правилами дорожнього руху і забувають про безпеку свою та оточуючих.

Читати