Tarasovsky Bucha

Архивы

Навіщо потрібні автокрісла

Законопроект про штрафи за перевезення дітей без спеціальних крісел вступив в силу в Україні 20 листопада. Напередодні він був опублікований в офіційній пресі. Тепер водіїв, що перевозять дітей без автокрісел, каратимуть штрафами.

Читати

Інформація про коригування тарифів на водопостачання та водовідведення КП "Ірпіньводоканал"

Адміністрація комунального підприємства "Ірпіньводоканал " повідомляє, що 19 листопада2019 року відбулося засідання Національної комісії (НКРЕКП), на якому було прийнято рішення про прийняття Постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16.06.2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

Читати

Під Києвом жінка кинулася під колеса швидкісного поїзда

У Київській області сталася чергова смерть на залізниці. Трагедія сталася вчора, 25 листопада, близько 17:00 на залізничних коліях неподалік смт. Бородянка.

Читати

Безробітним платитимуть більше, а матерям з новонародженими дітьми – ні. Бюджет-2020 дивує нововведеннями

У 2020 році урядовці планують зростання розміру прожиткового мінімуму. Внаслідок цього збільшиться і розмір соціальних допомог, які прив'язані до зазначеного показника.

Читати

«Розірви коло насильства». На Парковому пішохідному мосту в Києві пройшов флешмоб з метою привернути увагу до проблем домашньої агресії

Захід відбувся в рамках стартової кампанії Міжнародної соціальної акції «16 днів проти насильства» в понеділок 25 листопада.

Читати