Tarasovsky Bucha

Архивы

Мороз і сонце… В найближчі дні на Київщині буде зимно, але ясно

В Україну прийшов антициклон. Погода настала ясна, сонячна, проте холодний вітер не дасть змоги довго насолоджуватися яскравим сонцем, перебуваючи довго на вулиці.

Читати

В бучанському кінотеатрі «Акваріус» демонструють драму «Мідвей», приходьте!

Однією з найбільш важливих подій в історії історики вважають стратегічний бій на Тихому океані між японцями й американцями під назвою "Мідвей".

Читати

Життя – театр… Не пропустіть театральну виставу за мотивами творів А. П. Чехова «Я доведу, що я…»

Спектакль складається з двох неперевершених творів класика - "Трагік мимоволі" та "Ведмідь". А поєднує їх лише те, що головні герої відчайдушно проживають свої життя і самим лише своїм існуванням доводять глядачеві що…

Читати

Нарешті! В Бучі відбудеться Фестиваль трилерів “BEST Thriller Shorts” 2019

Кінофестиваль фільмів в стилі horrow розпочався в Україні ще 17 жовтня. До цього часу подія відбулася у 10 найбільших містах країни. А цієї суботи, 23 листопада, полоскотати собі нерви, відвідавши захід, матимуть нагоду і бучанці.

Читати

Українським політв’язням подарували квартири в Києві

Сенцову, Кольченко та ще трьом звільненим в'язням Кремля купили квартири в Києві. Житло в столиці придбане за рахунок фінансової допомоги Фонду Віктора Пінчука, повідомляє прес-служба Фонду.

Читати

«Сісти» за 2500 доларів. В Ірпені затримали посадовця-хабарника

Посадовця Державної фіскальної служби затримано за 2500 доларів хабара. Як повідомила прес-служба прокуратури міста Києва, посадовця ГУ ДФС у Київській області затримано на одержанні неправомірної вигоди в сумі 2500 доларів США.

Читати