Tarasovsky Bucha

Архивы

В Україні нарешті завершується епоха незаконних обмежень безперешкодного доступу до водойм

Сьогодні, 21 листопада 2019 року, набрав чинності відповідний Закон*. Основна його мета - забезпечення безперешкодного та безоплатного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів загального водокористування.

Читати

Крижане серце II у 3D, кінотеатр Акваріус, Буча

Іноді для більшого блага потрібно покинути рідний дім, щоб дізнатися щось більше. Вже знайомі глядачам Анна, Ельза, Крістоф, його вірний олень Свен і завжди радісний сніговик Олаф повинні будуть покинути затишне королівство Еренделл, щоб дізнатися його історію.

Читати

Бучанці вшанували пам’ять загиблих під час Революції Гідності

Бучанці вшанували пам’ять Героїв України, які захищали нашу державу під час Революції Гідності, та продовжують боронити свободу українців, воюючи на Сході країни.

Читати

Сильний вітер та мороз. В Україні продовжується похолодання

У четвер, 21 листопада, в День гідності і свободи, над країною зіткнеться західний циклон з північно-східним антициклоном, синоптики попереджають, що погода очікується несприятливою.

Читати

Бібліотека чи банк книжок? В Бучі відкриють новий комунальний заклад

«Публічна бібліотека», «Банк книжок та ідей», «Літературний простір»… Наразі триває дискусія щодо назви для нового громадського закладу, що скоро відкриє свої двері за адресою місто Буча, вул. Енергетиків, 2. Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив мер міста Буча Анатолій Федорук.

Читати

Як кинути курити і більше ніколи не зриватися. 8 дієвих порад

Всім відомо, що куріння будь-яких тютюнових виробів, незалежно від дози, так чи інакше шкодить організму. Коли ви курите, ваш організм поглинає не тільки нікотин. Тютюновий дим містить понад 7 000 хімічних елементів, з яких щонайменше 250 є токсичними, а близько 70 викликають онкологічні захворювання.

Читати